Tallinna Rootsi-Mihkli kogudus

Annetused

Kiriku ja koguduse tegevus on paljugi saanud võimalikuks tänu erinevatele annetustele. Kui soovid meie tegevust toetada, oleme väga tänulikud, kui saaksite oma annetuse üle kanda alljärgnevale pangakontole:

SEB Pank, a/a EE241010022010024002 (Eesti-sisene)

IBAN: EE781010022038377003 EELK Tallinna Rootsi-Mihkli kogudus, Rüütli 9, Tallinn. SEB Pank, Tornimae 2 Tallinn, Estonia. SWIFT: EEUHEE2X (rahvusvaheline)

Koguduse liikmetele:

Liikmeannetusi saab endiselt maksta koguduse kantselei sekretärile või ülaltoodud koguduse SEB pangaarvele. Kui maksab keegi teine, siis palume selgitusse kirjutada inimese nimi, kelle eest tasutakse.

Tulude deklareerimisel tagastab Tolli-ja Maksuamet 21% tasutud annetuste pealt, mis ületavad 10 eurot, kui annetaja isikukoodi alusel selleks soovi avaldab.

Seoses kartoteegi korrastamisega palume koguduseliikmetel, kel on muutunud elukoht ja telefoninumber või omavad e-maili aadressi, anda teavet koguduse kantseleisse või e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.